Discovery Science

streamowany przez disco
SUPER BONUS !!! Zarejestruj się otrzymasz 350 PLN na start !!!
kanał nie działa ? lub masz jakieś pytanie napisz na nasz e-mail : tele-wizja.com@gmx.com
TRWA
Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Ponaddźwiękowy ping-pong
Eksperci od efektów specjalnych poddają testom mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię ciekawych eksperymentów.
16:00
Wielka piątka: Transportery
Seria przedstawia ranking pojazdów i maszyn stworzonych przez geniuszy inżynierii i techniki. Testom poddane zostaną samoloty i statki.
17:00
Niezwykłe zjawiska pogodowe: Deszcz pająków
Świadkowie klimatycznych anomalii podzielą się swoimi wrażeniami. Eksperci szukają wyjaśnień osobliwości w naukowych teoriach i hipotezach.
18:00
Jak to jest zrobione?: Moździerze i tłuczki, środki do konserwacji torów na kręgielni, krematoria i drewniane place zabaw
Kolejna seria programów, w których przyglądamy się, jak powstają przedmioty codziennego użytku.
18:30
Jak to jest zrobione? (7)
Kolejna seria programów, w których przyglądamy się, jak powstają przedmioty codziennego użytku.
19:00
W sieci eksperymentów: Bez ograniczeń
Ranking najciekawszych amatorskich wyczynów, które zostały umieszczone na portalu YouTube. Każdy z filmików jest poddawany ocenie naukowców.
20:00
Jak to jest zrobione?: Kierownice do samochodów Indycar, paczki mieszanej sałaty, turbiny wiatrowe
Autorzy programu odwiedzają fabryki i zakłady produkcyjne, by przyjrzeć się procesowi powstawania przedmiotów, jakie otaczają człowieka.
20:30
Jak to jest zrobione?: Gazowe grille, maty na materace
Twórcy programu odwiedzają fabryki i zakłady produkcyjne, by przyjrzeć się procesowi powstawania przedmiotów codziennego użytku.
21:00
Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (1/20)
Dokumentaliści odsłaniają tajemnice produkcji przedmiotów codziennego użytku. Spotykają się z inżynierami, którzy ulepszają rzeczywistość.
21:30
Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (8)
Dokumentaliści spotykają się z pomysłowymi inżynierami oraz projektantami, których życiową misją jest ulepszanie rzeczywistości.
22:00
Fabryki smaku (22)
Odkrywanie tajemnic produkcji podstawowych artykułów spożywczych. Każdy odcinek serialu to wizyta w jednym z kanadyjskich zakładów. Kamery śledzą poszczególne etapy...
22:30
Fabryki smaku USA: Ale paszteciki!
Widzowie dowiedzą się, jak wygląda produkcja ulubionych produktów spożywczych na skalę przemysłową.
23:00
NASA - archiwum tajemnic: Klątwa Czerwonej Planety
Kamery NASA utrwaliły tajemnicze obiekty znajdujące się w przestrzeni kosmicznej. Dokumentaliści poddadzą wnikliwej analizie trudne do wytłumaczenia osobliwości zaobserwowane przez...
0:00
Jak to jest zrobione? (10)
W życiu otacza człowieka tysiące przedmiotów. Niewielu zastanawia się, jak powstały, a z wieloma z nich wiążą się bardzo ciekawe...
0:30
Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki (12)
Twórcy cyklu przedstawiają procesy produkcji przedmiotów otaczających człowieka na co dzień. Odwiedzają fabryki i zakłady produkcyjne.
1:00
Patent na gadżet: Nowatorska deska
Czwórka wynalazców amatorów prezentuje zmyślnym ekspertom swoje dzieła, które stworzyli w domowych warsztatach.
2:00
Prawda czy fałsz - pogromcy mitów: Jak się złapie gumę...
Dwóch ekspertów od efektów specjalnych poddaje testom różne mity i legendy. Adam Savage i Jamie Hyneman przeprowadzają serię eksperymentów.
2:48
Zagadki wszechświata z Morganem Freemanem: Hakerzy umysłów
Amerykański aktor z pomocą światowej sławy naukowców zagłębi się w zakamarki ludzkiego umysłu i spróbuje odkryć złożoność rzeczywistości.
3:36
W sieci eksperymentów: Wybór widzów
Ranking amatorskich eksperymentów i wyczynów, które zostały sfilmowane i umieszczone na portalu YouTube. Eksperci ocenią każdy z filmów.
4:24
Wielka piątka: Superstatki
Ranking ogromnych mechanicznych pojazdów i maszyn stworzonych przez geniuszy inżynierii i techniki. Pracują na lądzie, morzu i w powietrzu.
5:12
Zwykłe rzeczy - niezwykłe wynalazki: Mosty wiszące/Kusze/Oznaczanie odzieży
Twórcy cyklu przedstawiają procesy produkcji przedmiotów otaczających człowieka na co dzień. Odwiedzają fabryki i zakłady produkcyjne.
5:36
Jak to jest zrobione?: Tortille/Wały korbowe/Lekkie samoloty/Koła rowerowe
Wizyty w fabrykach i zakładach produkcyjnych w celu zapoznania się z procesem powstawania przedmiotów, jakie otaczają człowieka na co dzień.